Inside-T

Vaata, mida me teeme

Inside-T Rezultate

O1. Inside-T

Õppekava

Projekti õppekava on metoodiline dokument, mis juhendab parimate multimeediapraktikate (O2), kursuse (O3), e-tööriistade (O4) ja platvormi (O5) arendamist.

O2. Inside-T

Multimeedia Parimad Praktikad

Multimeedia dokumentaalfilmide kataloog, mis kujutab ja illustreerib põlvkondadevahelise õppimise tegelikke edulugusid. Näited on noorte täiskasvanud töötute ettevõtetest turismipotentsiaaliga maapiirkondades kultuuri ja pärandi säilitamise valdkonnas.

O3. Inside-T

Kursus

Kursus võimaldab täiskasvanute koolitajatel ja õpetajatel arendada oma oskusi ja võimekust, et rahuldada erineva sotsiaalse taustaga täiskasvanud õppijate vajadusi ja jagada neile põhiväärtusi.

O4. Inside-T

E-tööriistad

Kestlike äriideede arendus elektroonilisi vahendeid kasutades:

  • Enesehindamise tööriistad 
  • Loominguline laboratoorium
  • Koostööressursside võrgustik
O5. Inside-T

E-õppe platvorm

Sellel platvormil on saadaval partnerite poolt erinevates keeltes (PT| EE| RO| EN) loodud ressursid, sealhulgas õppemoodulid ja elektroonilised tööriistad (enesehindamine, koostöövõrgustik, loominguline labor).

Platvorm on loodud avatud lähtekoodiga kasutajasõbralikule platvormile Moodle.

O6. Inside-T

Juhised kutsehariduse pakkujatele

Juhised kutsehariduse ja -koolituse pakkujatele tutvustavad Inside-T projekti lähenemist sihtrühmale ja selgitavad, kuidas Inside-T õppepaketis olevaid osiseid ja ressursse paindlikult kasutada. Samuti esitatakse kursuse koolitusprogrammi moodulite ja üksuste täielikud seansikavad ning ettepanekud tegevuste kohta, mida täiskasvanute koolitajad saavad oma tegevuses kasutada.

Dokumentaalfilmide

PENSÃO DAVID

Portugal

LÁ EM CIMA

Portugal

Haabjameister - Dugout boat master

Estonia

Metsikud maitsed - Wild tastes

Estonia

Glendowen

Ireland

Glen Keen

Ireland

Pensiunea Maria

Romania

Baile

Romania

This project [2019-1-PT01-KA202-061451] has been funded with support from the European Commission.
This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.